Меню
Правила прийому

 

 

ЯКЩО ВИ ВИБРАЛИ НАШ САДОЧОК

Шановні батьки!


Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала навчання, виховання та розвиток в  закладі дошкільної освіти міста, пропонуємо Вам зареєструватися на сайті Вінницької міської ради https://www.vmr.gov.ua/reiestratsiia-do-dytiachoho-sadochku   в розіділі «Реєстрація до дитячого садочку».
Перед реєстрацією ознайомитися з інформацією про заклади дошкільної освіти на сайті "Як обрати заклад дошкільної освіти?" 
https://www.vmr.gov.ua/reiestratsiia-do-dytiachoho-sadochku#2

Положенням про загальну міську електронну реєстрацію дітей до освітніх дошкільних  закладів та статистикою зареєстрованих заявок.
Якщо Ви обрали заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, заповнивши реєстраційну форму.
Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ЗДО, є обов'язковою умовою зарахування дитини до дошкільного закладу. При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.
При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ЗДО» і Вам буде запропоновано місце в обраному дошкільному закладі або іншому закладі Вашого мікрорайону.
Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни, про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу, протягом 30 днів подати необхідні документи, визначені в Положенні, директору визначеного закладу дошкільної освіти.
В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

Прийом дітей до  закладу дошкільної освіти здійснюється відповідно до Положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей до  закладів дошкільної освіти  м. Вінниці

 ВІДПОВІДІ на ЗАПИТАННЯ, які найчастіше задають батьки під час реєстраціїї дитини.

Групи у  закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).
Відрахування дитини із  закладу дошкільної освіти здійснюється:
• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі даного типу;
• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
Адміністрація   закладу дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів. (відповідно до Статуту КЗ "ЗДО № 9 ВМР")

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

У КЗ "ЗДО № 9  ВМР" діють вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування в ньому ваших дітей.

ПРОСИМО ВАС ДОТРИМУВАТИСЯ ТАКИХ ПРАВИЛ:

1. Своєчасно приводити дитину до закладу - до 8.00 та забирати до 19.30.
2. Якщо Ви привели дитину після 8.00, Вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться з ранкової гімнастики і передати дитину вихователю. Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.
3. Приводити в заклад здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома.
4. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в закладі за телефоном

67 - 06 - 62

5. Якщо під час ранкового прийому в  закладі дошкільної освіти у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов'язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.
6. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в заклад, мають передати дитину вихователю або  педагогу закладу дошкільної освіти, який працює в групі у цей час. Неприпустимо відправляти дитину в  заклад саму, без супроводу дорослого. Увечері вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за їх дорученням.
7. Вам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо осіб, яким Ви доручаєте забрати дитину із закладу дошкільної освіти.
Таке доручення оформляється ПИСЬМОВО.
8. Вихователь не має права віддавати дітей з освітнього закладу
НЕПОВНОЛІТНІМ ДІТЯМ, БАТЬКАМ У НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ.

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАШИХ ДІТЕЙ!

ЧЕКАЄМО НА ВАС У НАШОМУ САДОЧКУ!

 

Чи мають право неповнолітні особи забирати своїх братів і сестер із закладу дошкільної освіти?

    Відповідно до статті 150 Сімейного кодексу України від 10 січня 2002 р. №2947- ІІІ (із змінами, далі - (сімейний кодекс) батьки зобов'язані піклуватися про здоров'я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.

    Частиною 6 статті 12 Закону України «Про охорону дитинства» від 26 квітня 2001 р. № 2402-ІІІ (із змінами, далі - Закон № 2402) встановлено, що батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність за порушення прав і обмеження законних інтересів дитини на охорону здоров'я, фізичний і духовний розвиток, навчання, невиконання та ухилення від виконання батьківських обов'язків відповідно до Закону № 2402.

    У частині 3 статті 8 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11 липня 2001 р. № 2628- ІІІ (із змінами, далі - Закон № 2628) зазначено, що батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність перед суспільством і державою за розвиток, виховання і навчання дітей, а також збереження їх життя, здоров'я, людської гідності.

    Згідно з частиною 2 статті ІІ Закону № 2628, дошкільний  заклад створює безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та розвиток дітей, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров'я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечує їх дотримання.

    Тобто, вищезазначені норми встановлюють відповідальність батьків або осіб, які їх замінюють, та закладу дошкільної освіти за виховання дітей, збереження їх життя та здоров'я тощо.

    Крім того, слід зазначити, що відповідно до частини І статті 6 Сімейного кодексу, правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття.

Частина 2 статті 6 Сімейного кодексу визначає, що малолітньою вважається дитина до досягнення нею чотирнадцяти років. Неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.

    Відповідно до статті 32 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 р. № 435-ІV (із змінами, далі - Цивільний кодекс) фізичні особи у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років мають неповну цивільну дієздатність.

Умови набуття та надання повної цивільної дієздатності визначаються статтями 34 та 35 Цивільного кодексу.

    3 огляду на це, забирати із  закладу дошкільної освіти своїх братів та/або сестер має право лише особа, яка досягла повноліття.

Що ми робимо в дитсадку