Новини життя нашого закладу

"Будівельники"
 Шлінчук Світлана Миколаївна

19 січня 2018 року
 «Ой прийдуть до тебе три празники в гості» - говорить нам народна колядка. І цих свят дійсно три - це Різдво Христове, свято Василя й Водохреща. І вже традиційно в дошкільному навчальному закладі відбулося їх святкування.

19 грудня 2017 року
В дошкільному навчальному закладі відбулося свято «У віконце визираю я Святого Миколая».

29 листопада 2017 року

28 листопада 2017 року
В дошкільному закладі відбулась організація та проведення педагогіної практики слухачів курсів вихователів дошкільних навчалних закладів із середньою спеціальною освітою зі стажем роботи понад 10 років. Загальна тема  - "Формування творчої особистості дошкільників під час театралізованої діяльності".  На початку практики педагоги мали змогу переглянути фрагмент мюзикла "Казка на новий лад "Вовк і семеро козенят"". Для підвищення свого методичного рівня слухачі курсів вправлялися в імпровізації казкових героїв, перетворювались на казкарів, створюючи "салат з казок", розвивали свої художні здібності та виконували ролі журналістів. На згадку про відвідування закладу кожен педагог виготовив книгу в техніці Toonell book.

8 жовтня 2017 року
 З метою розвитку в дітей бажання вивчати і співати українських пісень, трепетно і бережливо ставитися до народної творчості, вивчати нові пісні і не забувати старі; вихованя любові до неньки України, поваги до творчості людей і народної творчості зокрема, в дошкільному закладі було організовано і проведено "Свято української пісні". Учасниками свята були вихованці дошкільного закладу та їхні батьки.

26 вересня 2017 року
Вихованці нашого садочка взяли активну участь у проведенні «Осіннього ярмарку». Усі групи доклали чимало зусиль, щоб створити святковий настрій. Батьки разом з дітьми виготовили чудові вироби з різноманітних матеріалів та представили їх на виставці.
Розпочали ярмарок піснями, таночками, інсценівками казок, іграми та розвагами, за якими непомітно пролетів час. Виступи створили чудовий настрій і дорослим, і малюкам.
Після свята діти разом з батьками відвідали торгові ряди: продавали й купували овочі та фрукти, весело розважались.
Гарне свято - коли враження яскраві, настрій піднесений. І наш ярмарок залишив теплі спогади, відчуття радості, затишку, родинної атмосфери. У святкуванні брали участь усі! Ніхто не залишився осторонь! Тому можна з впевненістю сказати, що свято вдалося!!!