Меню
Педагогічний колектив

 Доля кожного малюка залежить від того, хто його виховує, хто є першим наставником, педагогом. Тому наш колектив розуміє, що кожна дитина як особистість потребує особливої уваги, теплоти, професійної турботи. 

Історія цієї професії дуже давня, але досі залишається новою та незвіданою. Про вихователів дитячого садка слід вести окрему розмову, бо вони першими прокладають дитині шляхи до знань, добра, краси. віри, надії та любові.
Чим можна виміряти педагогічну майстерність вихователя? Може кількістю вихованців, які, ставши справжніми людьми, несуть по світу добро сердець і красу від щедрої любові своєї виховательки? Дитячий садок - це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період для свого розвитку і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Якщо дитина живе з похвалою, вона вчиться захоплюватись, якщо дитина живе з честю, вона вчиться справедливості. Якщо дитина живе в безпеці, вона вчиться вірити. Якщо дитина живе дружбою, вона вчиться знаходити у світі любов.
Створити такий світ можуть тільки справжні майстри. І тут важливе все: посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору.

Педагогічний колектив нашого закладу, складають працівники різних поколінь, різних педагогічних шкіл, поглядів, життєвих доль, та об'єднує усіх єдине - любов до дитини. 

 

 

Таким є колектив однодумців нашого  закладу дошкільної освіти:

 

Cулима Світлана Миколаївна

Вихователь-методист

 

Освіта: вища, Вінницьке педагогічне училище (1991р.) Спеціальність: вихователь дітей дошкільного віку; Комунальний вищий навчальний заклад "Вінницька академія неперервної освіти" (2020р.) Спеціальність: публічне управління та адміністрування.

Комунальний заклад вищої освіти "Вінницька академія безперервної освіти" (2022 р.) Спеціальність: публічне управління та адміністрування.  

В КЗ "ЗДО № 9 ВМР" працює з 19.10.1992р.

Кваліфікаційна категорія вихователя-методиста: "спеціаліст першої категорії" (атестація 2024р.);

 Кваліфікаційна категорія вихователя: "спеціаліст вищої категорії "(атестація 2021р.);

Педагогічне звання "вихователь - методист" з 2015року 

Нагороди та відзнаки:
• Нагорода в конкурсі "Родовід освітянських талантів - 2011р."
• Грамота від Виконавчого комітету Вінницької міської ради за вагомий внесок у розвиток навчання і виховання підростаючого покоління міста та з нагоди відзначення Дня працівника освіти (жовтень 2014р.) 

• Диплом переможця конкурсу "Освітній Оскар - 2015" у номінації "Вихователь дитячого садка" (Київ 2015р.)   

• Почесна грамота  Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за сумлінну творчу працю, плідну педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління (2016р.) 

Подяка Вінницької міської ради та її виконавчого комітету за вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, сумлінну наполегливу працю, високу професійну майстерність та з нагоди Дня працівника освіти  № 2382 від 14.09.2023 року.

 Нагороджена срібною медаллю у XV Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» у номінації «Упровадження сучасних технологій національно-патріотичного виховання як засобу формування патріотичної свідомості й утвердження української громадянської ідентичності» /жовтень 2023 року/.

ПУБЛІКАЦІЇ У ФАХОВИХ ВИДАННЯХ: 

Всеукраїнське видання для педагогів та батьків  "Палітра педагога" № 3, 2015 рік - "Будиночок для веселки" (дидактична гра для старших дошкільнят) с. 22-23

Всеукраїнський журнал для зіркових керівників навчальних закладів України "Директор школи" № 12, 2015 року  "Вихователь дитячого садка - 2015" (про переможця)  с. 70-71

Всеукраїнський журнал для зіркових керівників навчальних закладів України "Директор школи" № 12, 2015 року "Вправні пальчики" (фрагмент гурткової роботи) с. 72-73

Щомісячний науково-методичний журнал Міністерства освіти і науки України для педагогів і батьків "Дошкільне виховання" № 12, 2019 року "  - "Як що малює?" (дослідження властивостей художніх матеріалів для дітей старшої групи) с. 15-17 

Збірник матеріалів VI  регіональної науково-практичної конференції за міжнародною участю "Науковий вісник" 2021, випуск № 1 (30)  - "Управління комунальними закладами освіти (на прикладі КЗ "ДНЗ № 9 ВМР")"  с. 281-284

Щомісячний спеціалізований журнал "Музичний керівник" № 9, 2022 "Небезпечні знахідки" (лялькова вистава на тему мінної безпеки для дітей середнього та старшого дошкільного віку)  

 Сайт "ШКІЛЬНИЙ ПОРТАЛ - 2022", сертифікат № 0004/2287  від 30.09.2022 року. Співавтор освітнього посібника "Цікава математика" (авторські інтерактивні ігри).

Щомісячний спеціалізований журнал "Музичний керівник" № 2,2023 "Бачити серцем душевну красу" (лялькова вистава на тему соціалізації дітей в інвалідному візку, толерантного відношення до оточуючих людей для дітей старшого дошкільного віку) 

Щомісячного спеціалізований журнал "Музичний керівник" № 5, 2023 "Мовна битва  проти Водяника" (лялькова вистава для середнього та старшого дошкільного віку патріотичного спрямування) 

Конкурс "Кращі інклюзивні практики - 2023". Співавтор методичного посібника "Художньо-естетичний розвиток дітей з особливими освітніми потребами".

Щомісячний спеціалізований журнал "Музичний керівник" № 8, 2023 Стаття "Як створити музичну гру в LearningApps.org" та інтерактивні музичні дидактичні ігри для дітей дошкільного віку. 

Сайт "ШКІЛЬНИЙ ПОРТАЛ - 2023", VII щорічний Всеукраїнський конкурс  "Педагог - новатор", сертифікат №00006/1458 від 28.09.2023 року. Співавтор  методичного посібника "Інтерактивні граматичні вправи для дошкільнят".

 

 

Життєве кредо:

«Двері мудрості ніколи не замкнені»

Педагогічне кредо:

"Систематично вживай: бальзам мудрості, коктейль творчості, каву бадьорості, настій терплячості, екстракт людяності.

Дотримуючись цього рецепту, залишишся не тільки завжди молодим педагогом, а й ЛЮДИНОЮ"

 

Куркова Олена Олексіївна 

Вчитель-логопед

Освіта: вища,Вінницький державний педагогічний університет (1991р.)

Спеціальність: вчитель початкових класів; 

Кам'янець-Подільський державний університет (2011р.) Спеціальність: логопед, спеціальний психолог дошкільних та шкільних закладів.

В КЗ "ЗДО № 9 ВМР" працює з 05.10.2007р.

Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» (атестація 2024р.);

Педагогічне звання "вчитель-логопед" (атестація 2024р.). 

Диплом Лауреата І ступеня за перемогу у Конкурсі "Битва жанрів ART" у номінації "Образотворче мистецтво" 2022 р. П'ятий Всеукраїнський двотуровий конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового та сучасного мистецтва (Творча агенція "UaFest")

Нагороджена сертифікатом за перемогу у конкурсі VI INTERNATIONAL COMPETITION "STAR TIME" ( мистецьке об'єднання "МУЗА" - серпень 2023) - 1 МІСЦЕ - у номінації: Авторська поезія, за творчу роботу "Прокидається місто" 

 

   Життєве кредо:
 Візьми промінь світла
 І спрямуй його туди,
 Де панує темрява...
 Візьми усмішку
 І подаруй її тому,
 Хто так її потребує.
 Візьми доброту
 І яви її тому, хто сам
 Не вміє віддавати.
 Візьми віру
 І віддай кожному,
 Хто не має її.
 Візьми любов
 І неси її всьому світові.

 Педагогічне кредо:

«Єдність - у меті, свобода - у творчості, всьому - любов!»

 

Бондарчук Тетяна Петрівна 

Вихователь 

Освіта: вища Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Фах: вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільної освіти, практичний психолог в закладах освіти
В КЗ "ЗДО № 9 ВМР" працює з 16.07.2007р.

Кваліфікаційна категорія: "спеціаліст вищої  категорії" (атестація 2024р.);

Педагогічне звання "вихователь-методист" (атестація 2024р.). 

 

 

 

 

 

Нагороди та відзнаки:

Грамота Виконавчого комітету Вінницької міської ради за високу професійну майстерність, сумлінну наполегливу працю, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючог покоління та з нагоди відзначення Дня працівника освіти. (Рішення ВК, від 12.09.2013р. № 1983)
 
Грамота Департаменту освіти Вінницької міської ради за вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Дня Дошкілля (м. Вінниця, 2014р.)
 

Грамота Департамент освіти Вінницької  міської ради за зайняте ІІ місце в номінації "Дидактичні ігри" (заклади освіти) міського конкурсу "Кращий навчально-методичний посібник - 2020" в рамках акції "Ярмарок фахових сподівань" загальноміського проекту "Ім'я в освіті міста", дидактична гра "Подарунок" 2020рік.
 

Почесна грамота Вінницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки за вагомий внесок у підготовку учнівської молоді, значні успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників освіти.  (м. Вінниця,  жовтень 2023 року)

 

ПУБЛІКАЦІЇ  У ФАХОВИХ ВИДАННЯХ:

 Спеціалізований щомісячний журнал "Музичний керівник" № 12, 2023  "Сім мнемозагадок про музичні інструментти"

Життєве кредо:

"Вік живи- вік учись"

Педагогічне кредо:

"До кожної дитини ключ знайти, у праці результат хороший мати, упевнено і творчо до мети іти: з любов'ю серце дітям віддавати"

 

 

Кипоренко Інна Анатоліївна

Вихователь 

 

Освіта: вища,  Донецький національний університет імені Василя Стуса.

Спеціальність: вихователь дітей дошкільного віку, вихователь - методист, педагогіка вищої школи
В КЗ "ЗДО № 9 ВМР" працює з 09.09.2016р.


Кваліфікаційна категорія: "спеціаліст першої  категорії" (атестація 2024р.)


Нагороди та відзнаки: 

Грамота Департаменту освіти Вінницької міської ради за зайняте ІІ місце в номінації "Дидактичні ігри" (заклади освіти) міського конкурсу "Кращий навчально - методичний посібник" в рамках акції "Ярмарок фахових сподівань" загальноміського проекту "Ім'я в освіті міста", дидактична гра "Подарунок" 2020рік.

Життєве кредо:

"Уранці коли пробуджуєшся, спитай себе: "Що я маю зробити?"

Увечері перш ніж заснути: "Що я зробила"

Піфагор

Педагогічне кредо: 

"Відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути".

 

 Алексєєва Аліна Вільгельмівна

                        (вихователь)

 

Освіта: вища, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського (2001 р)

Спеціальність: "Вчитель початкових класів" 

Вінницьке педагогічне училище Міністерства освіти УРСР (1985) 

"Вчитель початкових класів, старший піонервожатий"

 

Кваліфікаційна категорія - "спеціаліст першої категорії" (атестація 2023 рік).

В КЗ "ЗДО № 9 ВМР" працює з 13.10.2021 року. 

 

Життєве кредо: Пам'ятай минуле, живи сьогоденням, дивись у майбутнє!

Педагогічне кредо: "Щоб бути гарним вихователем, потрібно любити те, що викладаєш, і любити те, кого виховуєш". В. Ключевський.