Меню
Новини життя нашого закладу
 
 

12 грудня 2018 року 
 

ПРОВЕДЕНО 
ПСИХОЛОГО - ПЕДАГОГІЧНИЙ СЕМІНАР
ВИХОВАТЕЛІВ - МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
 
«Тайм - менеджмент як складова успішної взаємодії вихователя - методиста з учасниками освітньої діяльності закладу дошкільної освіти» 
 
 
 
 Під час роботи семінару, були розглянуті теоретичні аспекти тайм-менеджменту, що дають можливість застосувати його технології на основі системного підходу в управлінській діяльності вихователя - методиста закладу; важливо зрозуміти значимість кожного з етапу планування і застосовувати систему на практиці. Головне призначення цього всього, щоб вихователі - методисти досягали своїх цілей і наповнювали своє життя гармонією та радістю.

Проведений психолого - педагогічний семінар викликав інтерес та захоплення у присутніх педагогів. За результатами учасники висловлювали свої враження від роботи, відзначаючи, що різноманітна та інтерактивна форма проведення засідання була спрямована на активну взаємодію усіх учасників семінару. Учасники впевнені, що знання та навички отримані під час семінару, дадуть їм можливість навчитись мистецтву постановки цілей, мотивувати і раціонально розпоряджатися власним часом та ефективно використовувати можливості власного організму.